Адрес:

222357, г. Воложин, пл. Свободы, 2

Телефон приемной:

+375 (1772) 5-55-72

Режим работы:

с 8.00 до 13.00 и с 14.00 до 17.00 по будням

горячая линия: +375 (1772) 5-55-72

Коллективы

 Інфармацыя

аб рабоце клубных фарміраванняў для дзецей і падлеткаў

 на перыяд летніх канікул  2018

 ДУК “Валожынскі раённы цэнтр культуры”

 

                                                                

Назва клубнага фарміравання ЧЭРВЕНЬ ЛІПЕНЬ

ЖНІВЕНЬ

       Раённы Цэнтр культуры

1. Узорны харэаграфічны калектыў “Раніца”

аўторак 17.00

пятніца 17.30

(адпачынак з 09.06.18 – 26.06.18)

аўторак 17.00

пятніца 17.30

аўторак 17.00

пятніца 17.30

2. Танцавальны гурток “Тондем”

аўторак 11.00, 15.00

чацвер 11.00, 15.00

(адпачынак з 09.06.18 – 26.06.18)

аўторак 11.00, 15.00

чацвер 11.00, 15.00

аўторак 11.00, 15.00

чацвер 11.00, 15.00

3. Узорная эстрадная студыя “Праменьчыкі”

аўторак -- 14.00

чацвер – 14.00

субота – 13.00

па інд. графіку

аўторак -- 14.00

чацвер – 14.00

субота – 13.00

па інд. графіку

аўторак -- 14.00

чацвер – 14.00

субота – 13.00

па інд. графіку

4. Гурток эстраднай песні “Весёлые нотки»

субота 11.00,

па індывіду-альнаму графіку

субота 11.00,

(адпачынак з 15.07.18 – 31.07.18)

субота 11.00,

па індывіду-альнаму графіку

3. Узорны дзявочы Клуб “Грацыя” субота 14.00  субота 14.00

 субота 14.00

(адпачынак )

4. Гурток паэтычнага майстэрства “Летуценнік” 4-я субота месяца 13.00 4-я субота месяца 13.00 4-я субота месяца 13.00
5.

Дзіцячы Клуб дэфіле “Кокетка”

серада 14.00

пятніца 14.00

 серада 14.00

пятніца 14.00

 серада 14.00

пятніца 14.00

6 Тэатральны гурток “Ярус”

пятніца 15.00,

субота 13.00

пятніца 15.00,

субота 13.00

пятніца 15.00,

субота 13.00

(адпачынак)

7.

Гурток па ДПМ “Проект”

аўторак 15.00

пятніца 15.00

аўторак 14.00

пятніца 14.00

(адпачынак)

аўторак 15.00

пятніца 15.00

8.

Студыя эстраднай песні “Живой звук”

(дзіцячы)

серада –   12.00

чацвер – 12.00

субота – 12.00

серада –   12.00

чацвер – 12.00

субота – 12.00   (адпачынак)

серада –   12.00

чацвер – 12.00

субота – 12.00

   (адпачынак)

9. Танцавальны гурток “Шаг”

аўторак – 16.30

чацвер –

16.30

аўторак – 16.30

чацвер –

16.30

 аўторак – 16.30

чацвер –

16.30

 

   Івянецкі ДК

1. Лялечны гурток “Шарада”

серада 16.00

  чацвер 16.00

серада 16.00

  чацвер 16.00

(адпачынак)
2. Узорны тэатр лялек “Вандроўка”

серада 17.00

  чацвер 17.00

 (адпачынак)

серада 17.00

  чацвер 17.00

3. Дзіцячы вакальны калектыў “Вербніца”

аўторак15.00

пятніца 15.00

(адпачынак) (адпачынак)
4. Дзіцячы харэаграыічны гурток “TESS”

субота 13.00

нядзеля 13.00

(адпачынак)

субота 13.00

нядзеля 13.00

                                                       

                                                                Бабровіцкі КСЦ

1. Гурток “Фантазія” пятніца 16.00  пятніца 16.00 (адпачынак)
2. Гурток сольных спеваў “Мелодыя” нядзеля 15.00 нядзеля 15.00 нядзеля 15.00
3. Гурток эстраднай песні  “Званочкі” чацвер 16.00 чацвер 16.00 чацвер 16.00
4. Драматычны гурток нядзеля 11.00 нядзеля 11.00 нядзеля 11.00
5. Аб’яднанне “Вясёлка” серада 16.00 серада 16.00

серада 16.00

6. Танцавальны гурток “Улыбка”  (адпачынак )

нядзеля 12.00

нядзеля 12.00

                                                              

                                                            Багданаўскі СЦК

1. Аматарскае аб’яднанне “Зацейнік” серада 14.00

серада 14.00

(адпачынак)
2. Гурток па ДПМ “Чараўніца” пятніца 15.00 пятніца 15.00 пятніца 15.00
3. Дзцячы фальклорны гурток “Спадчына” пятніца 11.30 пятніца 11.30 пятніца 11.30

                                                         

                                                                Дубінскі СЦК                                                                                                                                        

1.  Дзіцячы гурток мастацкага чытання нядзеля 14.00

нядзеля 14.00

(адпачынак 04.07.18 -27.07.18)

нядзеля 14.00
2 Аматарскае аб’яднанне “Сонейка” субота 13.00

субота 13.00

(адпачынак 04.07.18 -27.07.18)

субота 13.00

                                                             

                                                                  Вішнеўскі СДК

1. Аб’яднаннне “Родная старонка” апошняя нядзеля месяца 11.00

апошняя нядзеля месяца 11.00

апошняя нядзеля месяца 11.00
2. Гурток сольных спеваў

пятніца  16.00

нядзеля 11.00

пятніца  16.00

нядзеля 11.00

(адпачынак)

пятніца  16.00

нядзеля 11.00

4. Дзіцячы вакальны гурт

серада  15.00

чацвер 15.00

серада  15.00

чацвер 15.00

серада  15.00

чацвер 15.00

5. Гурток “Умелыя рукі”

серада 15.00

чацвер 16.00

серада 15.00

чацвер 16.00

серада 15.00

чацвер 16.00

                                                                 

                                                                 Дорскі СДК                                                          

1. Гурток па ДПМ “Азбука малявання”

субота 12.00-13.00

 субота 12.00-13.00

(адпачынак)

субота 12.00-13.00

2. Гурток па ДПМ “Ачумелыя ручкі”

 субота 12.00

нядзеля 10.00

 (адпачынак 06.06.18 -13.07.18)

субота 12.00

нядзеля 10.00

(адпачынак 06.06.18 -13.07.18)

субота 12.00

нядзеля 10.00

3. Гурток па ДПМ “Азбука малявання”

субота 13.00

нядзеля 13.00

 (адпачынак 06.06.18 -13.07.18)

субота 13.00

нядзеля 13.00

 (адпачынак 06.06.18 -13.07.18)

субота 13.00

нядзеля 13.00

4. Аматарскае аб’яднанне “Жемчужинка” Апошяя субота месяца адпачынак 06.06.18 -13.07.18)  Апошяя субота месяца Апошяя субота месяца
5. Харэаграфічны гурток

субота 10.00

нядзеля 10.00

субота 10.00

нядзеля 10.00

субота 10.00

нядзеля 10.00

                                                        

                                                             Пугачоўскі СДК

1. Гурток “Юны дзі-джэй”

субота 20.00-22.00

субота 20.00-22.00

субота 20.00-22.00
2. Гурток “Фантазёры” пятніца 15.00-16.00 пятніца 15.00-16.00 пятніца 15.00-16.00
3. Гурток “Званочкі” чацвер 14.00-15.00 чацвер 14.00-15.00 чацвер 14.00-15.00
4. Гурток  па ДПМ “Умелыя ручкі” субота 11.30 – 13.00 субота 11.30 – 13.00 субота 11.30 – 13.00
5. Аб’яднанне “Солнышко” 1-я серада месяца 15.00 1-я серада месяца 15.00 1-я серада месяца 15.00
6. Гурток эстраднай песні “Жемчужинка» серада 14.00-15.00 серада 14.00-15.00 серада 14.00-15.00

                                                        

                                                             Падбярэзскі СЦК

1. Дзіцячы гурт “Умелыя ручкі”

субота 12.00

нядзеля 10.00

(адпачынак 13.06.18 – 11.07.18)

субота 12.00

нядзеля 10.00

адпачынак 13.06.18 – 11.07.18)

субота 12.00

нядзеля 10.00

2. Гурт мастацкага слова

пятніца 18.00

субота 13.00

(адпачынак 13.06.18 – 11.07.18)

пятніца 18.00

субота 13.00

(адпачынак 13.06.18 – 11.07.18)

пятніца 18.00

субота 13.00

3. Дзіцячы танцавальны гурт “Церніца”

пятніца 17.00

нядзеля  11.00

пятніца 17.00

нядзеля  11.00

пятніца 17.00

нядзеля  11.00

                                                                                                                      

                                                                Пяршайскі СДК

1. Гульнёвы гурт “Гульнёвы падворак” чацвер  15.00 чацвер  15.00 чацвер  15.00
2. Гурток па ДПМ “Прырода  і фантазія” нядзеля 12.30- нядзеля 12.30 Пятніца  12.30
3. Гурток  “Гліняны  карагод” пятніца 15.00 пятніца 15.00 субота 15.00
4. Гурток     эстраданй песні “Домисолька” нядзеля 14.00 нядзеля 14.00 нядзеля 14.00

                

               Сакаўшчынскі СЦК                                                          

1. Фальклорны дзіцячы гурт “Званочкі”

серада 14.00

субота 10.00

серада 14.00

субота 10.00

серада 14.00

субота 10.00

2. Гурток па ДПМ “Сваімі рукамі”

чацвер 14.00

пятніца 14.00

чацвер 14.00

пятніца 14.00

чацвер 14.00

пятніца 14.00

3. Гурток па ДПМ “Чароўныя паясы”

чацвер 15.00

пятніца 15.00

чацвер 15.00

пятніца 15.00

чацвер 15.00

пятніца 15.00

4. Гурток сольных спеваў

серада 15.00

субота 12.00

серада 15.00

субота 12.00

серада 15.00

субота 12.00

5. Аматарскае аб’яднанне “Кругагляд”

Трэцяя пятніца месяца

16.00

Трэцяя пятніца месяца

16.00

Трэцяя пятніца месяца

16.00

                                                                 Ракаўскі ЦНТ

                                                       

1. Гурток побытавых танцаў нядзеля 14.00 нядзеля 14.00

нядзеля 14.00

(адпачынак 13.08.18)

2. Гурток па ДПМ “Ткачыкі” субота 12.00 субота 12.00

субота 12.00

(адпачынак 13.08.18)

3. Узорны дзіцячы фальклорны гурт “Вянок”

чацвер 14.30

субота  11.00

чацвер 14.30 субота  11.00

чацвер 14.30 субота  11.00

(адпачынак 13.08.18)

4. Дзіцячы інструментальны гурток чацвер 15.00-16.00

чацвер 15.00-16.00

(адпачынак з 19.07.17)

чацвер 15.00-16.00

(адпачынак з 19.07.17)

5. Гурток  па ДПМ “Маўстроўня” нядзеля 12.00

нядзеля 12.00 

6. Харэаграфічны гурток “Апельсін”

(адпачынак з

01.06.18)

пятніца 17.00

нядзеля 17.00

пятніца 17.00

нядзеля 17.00

7 Гульнёвы фальклорны гурток “Чыжыкі” нядзеля 13.00

нядзеля 13.00

нядзеля 13.00

8 Драматычны гурток “Магрэціны жарэнцы” субота 13.00 субота 13.00

субота 13.00

    

    Суднікаўскі СК

1. Гурток “Фантазія” чацвер 17.00 чацвер 17.00 чацвер 17.00
2. Гурток “Бусінка”

серада 12.00

пятніца 17.00

серада 12.00 пятніца 17.00 серада 12.00 пятніца 17.00
3. Фальклорны  гурток “Крынічка” нядзеля 11.00 нядзеля 11.00 нядзеля 11.00
4. Клуб па інтарэсах “Сонейка”

1-я нядзеля месяца 12.00

1-я нядзеля месяца12.00 1-я нядзеля месяца 12.00
5. Аб’яднанне “Ритм» 3-я нядзеля месяца 12.00 3-я нядзеля месяца 12.00 (18.07.18 -10.08.18)

3-я нядзеля месяца 12.00

18.07.18 -10.08.18)

Последнее изменение 13.06.2018