Адрес:

222357, г. Воложин, пл. Свободы, 2

Телефон приемной:

+375 (1772) 5-55-72

Режим работы:

с 8.30 до 13.00 и с 14.00 до 17.30 по будням

горячая линия: +375 (1772) 5-55-72

Коллективы

Расклад працы клубных фарміраванняў

ДУК «Валожынскі раённы цэнтр культуры»

Клубнае

фарміраванне

Час заняткаў

Кіраўнік калектыву

1.   

Народны гурт народнай песні “Сваякі”

серада –   17.30

пятніца – 17.30

Язерскі Андрэй Валер’евіч

2.   

Народны калектыў літаратурна – мастацкага майстэрства  “Рунь”

чацвер – 11.00

субота – 11.00

Жылевіч Наталля Фадзееўна

3.   

Гурток паэтычнага майстэрства “Летуценнік”

пятнiца – 15.00

субота – 14.00 

Жылевіч Наталля Фадзееўна

4.   

Народны калектыў дыкаратыўна-прыкладнога мастацтва “Скарбніца”

(вул. Партызанская ,26)

серада –   17.00

пятніца – 17.00

Кліменак Наталія Міхайлаўна

5.   

Узорная  студыя эстраднай песні “Праменьчыкі”

аўторак – 14.30;16.30

чацвер – 14.30;16.30

Каламіец

Андрэй

Максімавіч

6.   

Гурток выканаўцаў эстраднай песні “Вясёлыя ноткі”

субота  –  11.00

Лужынская Таццяна Сяргееўна

7.   

Харэаграфічны калектыў “Тандэм”

аўторак – 15.00

чацвер – 15.00

Гарнашкевіч Наталля Валер’еўна

8.   

Народны хор ветэранаў працы “Спяваючыя сэрцы”

аўторак – 11.00

пятнiца – 11.00

Філяноўская Галіна Іванаўна

9.   

Інструментальны кружок “Aллегро”

па інд. графіку

Сермяжка Андрэй Віктаравіч

10.         

Аматарскае аб’яднанне для моладзі

“Юность”

першая, трэцяя серада месяца – 18.00

Ціханоўскі Уладзімір Паўлавіч

11.         

Тэатральна-музычны гурток

“Эйфория”

чацвер – 16.00

субота– 11.30

Ляшкевіч Вераніка Іосіфаўна

12.         

Гурток па ДПМ

“Гліняны карагод”

(а.г.Пяршаі, вул.Савецкая, д. 67а)

пятніца – 09.00

Калясінскі Валерый Францавіч

13.         

Гурток па ДПМ

“Мастацкі карагод ”

(а.г.Пяршаі, вул.Савецкая, д. 67а)

нядзеля – 09.00

Калясінскі Валерый Францавіч

14.         

Гурток выканаўцаў эстраднай песні “Звязда”

серада –

15.00

па інд.графіку

Ляшкевіч Вераніка Іосіфаўна

15.         

Гурток па ДПМ “Умелые ручки»

па інд.

графіку

Шакун Елізавета Дмітрыеўна

16.         

Гурток па ДПМ “Льняные узоры»

па інд.

графіку

Шакун Елізавета Дмітрыеўна

17.         

Дзіцячы гісторыка-патрыятычны клуб “Пламя”

першая і трэцяя субота месяца –

11.00

Ланько Таццяна Валянцінаўна

18.         

Школа прафесійнага майстэрства для работнікаў клубных устаноў

апошні чацвер месяца – 11.00

Бандарык Наталля Іванаўна,

Шадрына

Антаніна

Вячаславаўна

19.         

Школа прафесійнага майстэрства для работнікаў раёна па дэкаратыўна прыкладному майстэрству

апошні чацвер месяца – 10.00

Кліменак Наталія Міхайлаўна

              

20.         

Гурток па выяўленчаму мастацтву “Искра  творчества”

аўторак- 14.15, серада- пятніца 15.00, субота 12.00

Карчміт

Даніла Аляксандравіч

21.         

Аматарскае аб’яднанне “Цифровые исследователи”

першы і другі чацвер месяца – 16.00

трэці аўторак месяца-19.00

апошні    чацвер месяца – 12.00

Ляўковіч

Павел

Іванавіч



Последнее изменение 26.04.2024